KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13149120

nr 1314 9120

Börje Sandelin

(1926-1970), Sverige

Etsning, Signerad, daterad 54, "nattvandrarna". Motivet: 21x11,5

Börje Sandelin, svensk målare och grafiker född 1926, död 1970.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 23 mars 2020
kl 19:47:57

Börje Sandelin

Läs mer om Börje Sandelin